Sada cyklonáradia NEXTOOL NE0122

Sada cyklonáradia NEXTOOL NE0122

Cyklistický multitool od spoločnosti Nextool vám poskytne všetko potrebné náradie na prevádzku vášho bicykla. Ponúka kľúče, šesťhranné skrutkovače, kľúč na lúče a lyžicu na pneumatiky. Na cestách vás nezaskočí žiadna porucha ani potreba nastavenia - budete vždy pripravení na všetky eventuality.

Veľa možností

Model NE0122 obsahuje mnoho užitočného náradia na údržbu vášho bicykla. Model NE0122 obsahuje mnoho užitočných nástrojov pre servis vášho bicykla, vrátane kombinovaných kľúčov, šesťhranných skrutkovačov, kľúče na lúče, lyžice na pneumatiky a obojstranného pilníka. S touto sadou náradia si môžete byť istí, že vás na cestách nič nezaskočí!

Kompaktné prevedenie

Konštrukcia multitoolu je založená na kombinácii ľahkosti a kompaktnosti. To znamená, že ho budete môcť zobrať vždy so sebou. Navyše špeciálne odnímateľné vrecko na skrutkovače a mušle uzáver zaisťujú veľmi ľahký prístup ku všetkým prvkom sady. To všetko pre vaše pohodlie!

Technické parametre:

- Dostupné náradie: Plochý kľúč 15/10/8 mm / kľúč na ramená a vypúšťacia skrutka / obojstranný pilník / lyžice na pneumatiky / magnetický držiak skrutkovačov / šesťhranný skrutkovač 3/4/5/6 mm / plochý skrutkovač / krížový skrutkovač / kryt skrutkovačov

- Farba: Čierna/strieborná

- Materiál: Nerezová oceľ 20Cr13

- Rozmery (v zloženom stave): 92,5 x 41 x 13,2 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

  • Výrobca: NEXTOOL
  • Katalógové číslo: 06693121
  • EAN: 6945064210450
  • Dostupnosť: Skladom
  • 9,30€